W dniach 15-17 października 2019 roku odbędzie się w naszej firmie druga edycja DNI OTWARTYCH. 

Zachęceni sukcesem zeszłorocznego wydarzenia, postanowiliśmy wpisać je na stałe do harmonogramu wydarzeń branżowych. W tym roku na odwiedzających będzie czekało ponad trzydzieści nowych maszyn, w tym m.in. giętarki trzpieniowe, prasy hydraulicznie, nożyce gilotynowe oraz zwijarki. Na wybranych maszynach przeprowadzane będą testy obróbcze, również na detalach dostarczonych przez odwiedzających. Część z prezentowanych urządzeń objęta będzie specjalnymi rabatami!

Ważnym wydarzeniem podczas tegorocznych Dni Otwartych będzie debiut nowej grupy urządzeń w ofercie firmy - robotów współpracujących ze zintegrowanym systemem wizyjnym firmy Techman Robots. To znana na świecie marka, pionier w produkcji cobotów wyposażonych w kamery umożliwiające inteligentną pracę stanowiskową. Zaprezentujemy dwa modele - TM5 o ładowności 6 kg i zasięgu 700 mm oraz TM12 o ładowności 12 kg i zasięgu 1300 mm. 

Oprócz możliwości bezpośredniego zapoznania się z działaniem poszczególnych maszyn, do dyspozycji odwiedzających będą specjaliści z branży plastycznej obróbki metali, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania. Ponadto na gości czekać będzie poczęstunek oraz upominki firmowe, przygotowane specjalnie na to wydarzenie. 

Zgłoszenie udziału w Dniach Otwartych możliwe jest poprzez:
•    wypełnienie formularza -> link
•    kontakt telefoniczny (tel. 32 214 88 00 lub 513 089 200).


ZAPRASZAMY i … DO ZOBACZENIA!