Grupa TFM

Technologie Formowania Metali od początku działalności stawia na konsekwentny rozwój w branży przemysłowej. Na przestrzeni ponad 16 lat działania w branży stale poszerzamy ofertę, aby zapewnić Klientom kompleksową obsługę oraz najlepsze rozwiązania.

I tak w 2015 roku powstaje marka Primetec, jako dedykowany dostawca wysokiej jakości narzędzi do giętarek trzpieniowych, beztrzpieniowych oraz trójrolkowych. Projektowane przez specjalistów z Primetec oprzyrządowania są wytwarzane i poddawane obróbce cieplnej w polskich firmach produkcyjnych. Więcej na primetec.pl.
 

Rok 2020 to z kolei nawiązanie współpracy z Techman Robot, liderem w sektorze robotów współpracujących i technologii wizyjnych. Pod marką TFM Robotics oferujemy roboty współpracujące jako niezależne urządzenia oraz jako integralnie współdziałające z dystrybuowanymi przez nas maszynami. Więcej na tfm-robotics.pl.

Producenci w którymi TFM współpracuje to sprawdzone oraz cenione marki europejskie i światowe (pełna lista dostępna jest tutaj). Ścisłe współdziałanie pozwala nam na szybkie realizacje zamówień oraz kompleksowe wsparcie Klienta w trakcie użytkowania maszyny. Celem jeszcze lepszego przedstawienia ofert producentów uruchomiliśmy także specjalne serwisy, dedykowane niektórym z naszych dostawców: 

Strona prezentująca pełną ofertę tureckiego producenta maszyn do obróbki metali, w tym m.in. maszyny do spawania, gięcia i zwijania, tłoczenia dennic czy też obróbki stali konstrukcyjnych -> bendmak.pl

Strona z ofertą koreańskiego producenta maszyn do gięcia drutu i rur oraz formowania sprężyn. Są to przede wszystkim giętarki do precyzyjnego trójwymiarowego gięcia drutu oraz giętarki do produkcji sprężyn -> nicemach.eu