WYCINARKI LASEROWE & WATERJET 

TCI Cutting - jeden ze światowych liderów w zakresie rozwiązań do cięcia laserem oraz wysokociśnieniowym strumieniem wody, na rynku polskim obecny jest już od kilku lat. Firma TFM nawiązując z tą hiszpańską marką ścisłą współpracę, stała się jej oficjalnym dystrybutorem w naszym kraju.

TCI w swojej ofercie posiada najnowocześniejsze technologie, dopasowywane do indywidualnych zapotrzebowań konkretnych branż czy sektorów przemysłu. Proponowane światłowodowe lasery fiber oraz wycinarki wodne waterjet łączą w sobie innowacyjność z funkcjonalnością, dzięki czemu w każdym przypadku dają gwarancję niezawodnych rozwiązń na miarę Przemysłu 4.0. 

Na oferowane rozwiązania składają się:

  • światłowodowe wycinarki laserowe do rur i profili. Lasery fiber dedykowane są do wycinania 2D i 3D w rurach oraz profilach otwartych i zamkniętych wraz z opcją automatycznego załadunku i rozładunku oraz sortowania;
  • światłowodowe wycinarki laserowe do cięcia blach. Lasery fiber dostępne są w różnych seriach, wykorzystujących do cięcia systemy 2D oraz 3D;
  • wycinarki wodne (waterjet) umożliwiające wycinanie detali z blach oraz wielu innych materiałów za pomocą strumienia wody. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO (adam.dyrda@tfm.pl) ORAZ TELEFONICZNEGO (+48 533 626 206).