Firma Technologie Formowania Metali powstała w grudniu 2003 roku i od początku działalności zajmujemy się sprzedażą maszyn do plastycznej obróbki metali. Do 2013 roku miejscem firmy był Ustroń a od 2014 roku nasza siedziba zlokalizowana jest w Czechowicach-Dziedzicach.

 W ofercie posiadamy maszyny i urządzenia przeznaczone dla zróżnicowanych odbiorców zainteresowanych właściwą technologią produkcji zarówno do prac mało- i średnioseryjnych jak również obciążeń wielozmianowych. Fakt ten wynika z dawno przyjętej strategii naszej firmy, której celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta poszukującego skutecznych rozwiązań w zakresie plastycznej obróbki metali. Dzięki temu, dziś możemy poszczycić się liczbą ok. 1500 dostarczonych maszyn i urządzeń do ponad 1200 klientów z Polski i krajów europejskich.
 
Jednym z wielu atutów odróżniających naszą firmę od konkurencji jest indywidualne podejście do projektu, który zamierzają Państwo zrealizować inwestując w zakup maszyny. Nasza praca nie ogranicza się jedynie do działania handlowego – proponujemy kompleksową obsługę, składającą się z:

  • wyboru optymalnej technologii procesu,
  • przedstawienia najkorzystniejszej oferty,
  • organizacji dostawy maszyny,
  • instalacji, rozruchu oraz szkolenia operatorów z jej obsługi,
  • zapewnienia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz części zamiennych.

 
Ponadto, projektujemy i wykonujemy oprzyrządowanie giętarek trzpieniowych, beztrzpieniowych, trójrolkowych i innych maszyn z oferty firmy, w których wymagane jest zastosowanie indywidualnych rozwiązań. Pracujemy na programach graficznych do projektowania w 3D, oprzyrządowanie i ich elementy wykonujemy w krajowych i zagranicznych narzędziowniach, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najkorzystniejszą ofertę jakościową i cenową.

CERTYFIKAT RZETELNA FIRMA
Uzyskany dokument zaświadcza, że nie posiadamy zobowiązań w KRD. Potwierdza naszą odpowiedzialność oraz wiarygodność jako partnera biznesowego. -> sprawdź

CERTYFIKAT ISO 9001:2015
Posiadamy certyfikat potwierdzający zgodność wdrożonego systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2015. Stanowi on iż w ramach świadczonych usług odznacza nas troska o jakość, niezawodność oraz pełne zaangażowanie -więcej.

Galeria zdjęć naszej siedziby: