OFERTA PRACY NA STANOWISKO: SERWISANT MASZYN DO OBRÓBKI METALI

OFERTA AKTUALNA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • weryfikacja stanu technicznego maszyn,
  • naprawy maszyn i urządzeń,
  • instalacje i rozruchy maszyn,
  • szkolenia operatorów w zakresie obsługi i konserwacji maszyn.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość techniki maszyn i urządzeń,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (samochód, telefon, laptop),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna Compensa.

CV z dopisaną klauzula RODO o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowickiej 89 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)",
prosimy wysłać na adres mailowy: info@tfm.pl